Nemzetközi jóga- és élménytáborokat szervező cég.
A hirdető e-mail címe:
A hirdető telefonszáma:
Az eladó vállalkozás neve:
Dharmaral Adventure Kft
Az eladó cég rövid bemutatása:
A Dharmaral egy bejáratott, nemzetközi utazási és jóga brand, amely prémium szintű elvonulásokat és tematikus utazásokat szervez Ázsiában és Európában. Az elmúlt években stabil ügyfélkört, magas online elérést és erős márkaismertséget épített ki.
A vállalkozás részletes bemutatása:
A vállalkozás fő tevékenysége közösségi utazások, jóga- és élménytáborok szervezése világszerte. Az elmúlt években több mint 50 tábort valósítottunk meg Ázsiában és Európában, amelyek során több mint 600 utazó vett részt programjainkon. Tapasztalt táborvezetőkkel, megbízható külföldi partnerekkel és kialakult, több mint 30%-ban visszatérő utasbázissal rendelkezünk.
A vállalkozás jelenleg is aktívan működik, 2026-ra előre tervezett programokkal. Az eladás magában foglalja a weboldalt (dharmaraladventure.com), a teljes márkát, közösségi média felületeket, PPC kampányokat, valamint a partnerrendszert. A cég kiváló online láthatósággal és bejáratott hirdetési algoritmussal rendelkezik, így a marketing tevékenység azonnal folytatható.
A vállalkozásnak nincs adó- vagy jogi tartozása, a működés átlátható és rendezett. Igény esetén marketing és utazásszervezési területen továbbra is tudunk szakmai támogatást nyújtani alvállalkozóként, ezzel segítve a zökkenőmentes átadást és a sikeres folytatást.
A vállalkozás adósságai:
Nincsen.
Feladás dátuma:
2025. 10. 09.
Tevékenységi terület:
Egyéb szolgáltatás (máshova nem sorolt)
Ország:
Magyarország
Település:
Budapest
Éves árbevétel:
55 000 000 HUF
Az eladásra kínált tulajdonrész aránya:
100%
Az eladásra kínált tulajdonrész ára.:
50 000 000 HUF
Tulajdonosok száma:
2
A tulajdonrészek százalékos megoszlása:
49% - 51%
Személyes közreműködés szükséges a vállalkozás üzemeltetéséhez?:
Igen, szükséges. Az új tulajdonosnak operatív feladai is volnának.